BEAPHAR PULMOSAN

BEAPHAR PULMOSAN

€25.41
Yra sandėlyje
w720

 • Prekės Pavadinimas: NĖRA

 • Pulmosan pašalina utėles iš trachėjos ir plaučių erkutės į Kanarus, amadinų, atogrąžų ir paukščių paukščių.Jis taip pat veiksmingas prieš didžiausio erkių į periquitos.

  Pašalina utėles ir kovoja plaučių erkių ir trachėjos pleura, tai net aktyvus prieš scabies, pyojillos ir erkių pašalinti utėles iš trachėjos ir plaučių erkutės į canarium, amadinų, tropiniai paukščiai, Paukštidė, laukinių paukščių, papūgų, agapornis, periquitos, balandžiai, jilgueros ir kt.

  Simptomai: labai mažai forma; balso Praradimas.Pakuotas iš plunksnų.Kvėpavimo sunkumai, su daug garsų.Bando kaip vėmimas, kuriai būdingas galvos judesius.

  Dozė: 1 lašas per paukštis.Didieji paukščiai, papūgos ir kt., 2 lašai

  Režimas darbo: kai aptinka gyventojų erkės ar pyojjillos, gydyti visų paukščių paukštidėse.Taikyti dozė atgal odos.Norėdami išvengti reinfestation, kartoti po keturių savaičių.Pageidautina gydyti paukščių 1-2 mėnesiai prieš veisimo išvengti invazijos lizdus.

  Pakuotė: 10 ml

  Žymos: papugi, stabdžių pažymėti, paukščių vystyklų, šuns kvapas, pašarų švirkštų, apykaklės papūga, medžiaga papūga, paukščių švirkštų, cockatiel vystyklų, papūga.

 • Atsiliepimai (2)

  Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai